Ubytování

Nově zrekonstruovaná chalupa o velikosti přibližně 90 m2 nabízí celoročně ubytování až pro 9 osob. Chalupa se nachází na okraji obce Nový Hrozenkov přímo u lesa v blízkosti přírodního koupaliště a řeky Bečvy. Chalupa s dispozicí 4+1 je vybavena 3 ložnicemi, 2 koupelnami, kuchyní a prostornou obytnou místností s kachlovými kamny a jídelním koutem.

Přízemí

Obytná místnost v přízemí (35 m2) je vybavena gaučem, jídelním koutem, kachlovými kamny a TV.  Možnost zapůjčení 2 polohovacích dětských jídelních židliček s pultíkem.

V prostorné kuchyni je k dispozici 4-plotýnková sklokeramická varná deska, el. trouba, lednička s mrazničkou, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, topinkovač, el. konvice a vše ostatní, co potřebujete k přípravě jídla a stolování. Dále je zde dřevěný dětský stoleček s židličkami.

V přízemí se nachází také jedna ze dvou koupelen vybavená vanou a WC (bojler 80l). K dispozici je dětský nočníček, stupínek a dětské WC sedátko.

Dále je v přízemí  jedna malá ložnice (9 m2) vybavená dvojlůžkem a prostornou skříní.

Podkroví

V podkroví chalupy se nacházejí 2 další ložnice:

jedna z nich (16 m2) je vybavena dvojlůžkem, samostatným lůžkem a dřevěnou dětskou postýlkou (možnost zapůjčení ještě druhé cestovní postýlky). Dále je zde prostorná skříň a komoda.

V druhé ložnici (16 m2) je k dispozici dvojlůžko a 2 samostatná lůžka a velká komoda.

Mezi oběma ložnicemi je malá hala s plochou TV a DVD. Je zde malá pohovka, stoleček a židličky.

Dále je zde druhá koupelna vybavená sprchovým koutem a WC (bojler 80l).

Okolí chalupy

Na neoploceném zatravněném pozemku (2000 m2) je k dispozici pěkné nové zastřešené venkovní posezení (pergola), ohniště s posezením a pro děti velká trampolína (4,5 m), skluzavka, houpačky a pískoviště. K dispozici pro děti jsou zde odrážedla a hračky na písek.

Parkovací stání až pro 4 auta je před chalupou.

Nově zrekonstruované přírodní koupaliště (Balaton) s písčitou pláží najdete jen 100 m od chalupy. U koupaliště jsou stánky s občerstvením, WC, a moc pěkné, velké nové dětské hřiště s prolézačkami a houpačkami.

Pár metrů od chalupy se nachází nová cyklostezka.

Les začíná prakticky hned u chalupy.

V zimě možnost lyžovaní v blízkých zimních střediscích (Kohůtka, Velké Karlovice, atd. ), v okolí je množství upravovaných běžkařských tratí. Bruslení na přírodní nádrži Balaton.

Další informace

Vytápění: dřevem v kachlových kamnech s výměníkem s radiátory, případně el. přímotopy
Ručníky a utěrky nutno vzít vlastní

Objekt je nekuřácký !

Týdenní pobyty          NÁSTUP:  15:00 – 19:00hod

                                                ODJEZD:  8:00 – 10:00hod

Víkendové pobyty – u  nástupu i odjezdu je možná domluva