Jak k nám

Doporučené trasy:

BRNO – OLOMOUC – HRANICE – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – VSETÍN – NOVÝ HROZENKOV

Asi 2 km za Vsetínem v obci Ústí odbočíte vlevo na Velké Karlovice. V Novém Hrozenkově pojedete stále rovně po hlavní silnici, kousek před železničním přejezdem těsně za cedulí označující konec obce Nový Hrozenkov odpočíte doprava. Asfaltová cesta vedoucí podél rybníka, který po odbočení uvidíte po levé ruce, Vás povede dále přes most přes říčku Bečvu. Z mostu je vlevo vidět splav a poté už jen o pár metrů dál stojí poslední chaloupka vpravo pod lesem. A to je naše Chalupa u splavu.

HODONÍN – UHERSKÉ HRADIŠTĚ – UHERSKÝ BROD – LUHAČOVICE –VIZOVICE – VSETÍN – NOVÝ HROZENKOV

Ve Vsetíně odbočíte za benzinovou pumpou Shell vlevo směr Brumlov – Bílnice a dále trasa na Velké Karlovice. V Novém Hrozenkově pojedete stále rovně po hlavní silnici, kousek před železničním přejezdem těsně za cedulí označující konec obce Nový Hrozenkov odpočíte doprava. Asfaltová cesta vedoucí podél rybníka, který po odbočení uvidíte po levé ruce, Vás povede dále přes most přes říčku Bečvu. Z mostu je vlevo vidět splav a poté už jen o pár metrů dál stojí poslední chaloupka vpravo pod lesem. A to je naše Chalupa u splavu.

OSTRAVA – FRÝDEK-MÍSTEK – FRENŠTÁT p. Rad. – ROŽNOV – VELKÉ KARLOVICE – KAROLINKA – NOVÝ HROZENKOV

Na začátku Nového Hrozenkova minete rybník po levé straně a těsně za ním odbočíte vlevo. Asfaltová cesta vedoucí podél rybníka, který po odbočení uvidíte po levé ruce, Vás povede dále přes most přes říčku Bečvu. Z mostu je vlevo vidět splav a poté už jen o pár metrů dál stojí poslední chaloupka vpravo pod lesem. A to je naše Chalupa u splavu.

V případě, že Vám žádná z doporučených tras nevyhovuje, můžete si naplánovat vlastní trasu ZDE.

 

Přejeme Vám příjemnou a bezpečnou cestu :)